Gilmorova děvčata-1.série-19.-21.díl

20. května 2008 v 10:39 |  Seriály :-)
19.díl
Emily v říši divů
Emily se na páteční večeři zmíní, že jí chybí nějaké pěkné staré židle a Rory ji pozve do Stars Hollow do starožitnictví paní Kimové. Emily s návštěvou souhlasí.
Lorelai se dá v Lukově bistru do řeči s Rachel a ta jí ukáže fotky města, mezi nimiž je i fotka starého opuštěného hotelu U vážky. Lorelai ta fotografie zaujme a dohodne se s Rachel, že se tam pojedou podívat. Luke se na ně podezřívavě dívá a pak zpovídá Lorelai, odkdy jsou takové kamarádky.
Když přijde Lorelai do práce, objeví v hale Roona - muže se kterým byla na večeři kvůli Jacksonovi a Sookie. Sookie jí vysvětlí, že se ho nemůžou s Jacksonem zbavit a poprosí ji, jestli by ho v hotelu nezaměstnala jako opraváře. Lorelai svolí a ubytuje Roona na zahradě v domečku na nářadí, ve kterém s Rory bydlely, když byla Rory malá.
Emily přijíždí do Stars Hollow a hned po vystoupení z auta si ušpiní boty. Rory jí půjčí Lorelainy tenisky a společně vyrazí po městě. Ve starožitnictví paní Kimové se Emily zalíbí a i celkově je městem nadšená. Rory ji vezme i k Lorelai do práce, kde ji seznámí s Michelem. Michel se Emily zdá velmi milý a sympatie jsou vzájemné. Pak ji Rory zavede do dílny, kde s Lorelai bydlely a básní o tom jak to tam měla ráda, ale Emily je otřesená a utíká pryč.
Lane je nešťastná, že se jí neozval Henry - Korejec z večírku Madeline. Nakonec se jí ozve a nechá ji vzkaz na záznamníku, z kterého Lane rozebírá každé slovo.
Lorelai se jede s Rachel podívat na hotel a svěřuje se jí se svými úmysly mít vlastní hotel. Rachel jí řekne, že chce tentokrát s Lukem zůstat a usadit se, ale později, když jsou v Lukově bytě, Rachel smutně oznámí, že asi bude muset odjet. Na vině je Luke, který jí nevěří, že zase neuteče. Lorelai si s ním promluví a Luke se rozhodne, že to tedy zkusí.
Emily na Rory pořád telefonicky vyzvídá, co má ráda, a když přijdou s Lorelai na večeři, zavede ji do pokoje, který pro ni připravila. Rory je ráda, ale Lorelai se vyptává, proč to udělala. Emily jí vytkne podmínky, ve kterých musela Rory vyrůstat. Lorelai jí odpoví, že byla mladá a chtěla být sama.
Lorelai vezme Rory a Sookie ke starému hotelu a spolu vymýšlejí jak ho upraví a co všechno tam budou mít.
20.díl
P.S. Miluji Tě
Lorelai a Rory sedí u Luka a baví se tím, že tipují, koho z mužů procházejících okolo, si vezmou. Na Lorelai padne Kirk a když je řada na Rory, projde okolo Dean. Rory je nešťastná a Deanovi se vyhýbá jak může. Narazí na něj u Lane, která s Deanem pracuje na úkolu a Rory to raději tají. Rory se na Lane naštve a nemluví s ní. Lorelai to naopak s Maxem klape, po dlouhých dnech, kdy si pořád volali, si domluví rande.
Lorelai potkává Luka, který právě koupil Rachel k narozeninám chňapky a přesvědčí ho, že mu pro Rachel sežene něco lepšího. Dorazí k Lukovi se spoustou tašek, ve kterých jsou nejen dárky pro Rachel, ale také slavnostní oblečení pro Luka. Luke není nadšený, ale oblečení si vyzkouší. Lorelai mu pomáhá se oblékat a v tu chvíli přichází Rachel. Lorelai raději odchází.
Ve škole se Max před Rory prořekne, že mají s Lorelai rande. Rory se kvůli tomu pohádá s Lorelai, i když měla Lorelai kvůli Roryinu rozchodu dobré důvody, proč jí nechtěla říct, že jsou s Maxem zase spolu? Rory uteče k prarodičům a Lorelai ji hledá, protože jí Rory neřekla, kam jde. S pátráním jí pomáhá i Max, který nechápe, proč Lorelai nikomu neřekla, že spolu zase chodí. Lorelai se nakonec dozví, kde Rory je. Je z toho nešťastná, ale nechá ji tam přespat. Emily je ráda, že Rory utekla k nim a stará se o ni jak jen může.
Lorelai se svěřuje Lukovi a spolu vymýšlejí pomstu na Deana, který je podle nich na vině tomu, co se s Rory děje. Lorelai to nevydrží a jde za Deanem do obchodu a tam mu to vytmaví. Dean se brání a řekne Lorelai, že jen Rory řekl, že ji miluje a že ona nic. Lorelai je překvapená a jde za Rory. Promluví si spolu o Deanovi a usmíří se. Lorelai jí řekne, že v tomto by neměla být po ní a měla by umět vyznat lásku. Po cestě domů zaskočí Rory za Lane a padnou si kolem krku.
Lorelai volá Maxovi a slíbí mu, že teď už všem poví, že jsou spolu.
21.díl
Láska, kopretiny a trubadúři
Lorelai probudí rámus - to Luke v půl sedmé ráno opravuje jejich verandu. Lorelai zuří.
V hotelu Lorelai všichni štvou. Náladu jí spraví Max, který jí děkuje za krásnou noc.
Rory najde krabici s Deanovými věcmi. Prohlíží si je a rozhodne se jít za Deanem do obchodu. Tam však narazí na jiného brigádníka. Vyzvídá na Lane, jestli Dean nemá jinou. Lane to vyvrátí. Ve škole Rory otravuje Tristan a nabízí ji lístky na koncert. Rory je odmítne, ale Tristan všem říká, že s ním Rory jde.
Lorelai potkává Rachel a ta si jí postěžuje, že Luke je stále méně doma a většinu času tráví u Lorelai. Lorelai jde domů, kde Luka najde a snaží se s ním o tom promluvit. Luke jí řekne, že je asi spíše samotář a že mu začíná vadit, že je Rachel pořád u něho.
Rory jde k Deanovi domů. Otevře jí Deanova sestra Clara, které Rory tvrdí, že je skautka. Ona ji však pozná podle fotografie v Deanově pokoji a Rory uteče.
Max jde s Rory a Lorelai na městskou schůzi. Tam se řeší problém se dvěma trubadúry. Rory pokukuje po Deanovi, ztratí nervy a má proslov o tom, že se někteří lidé neumí vyjádřit.
Luke se vrátí ze schůze a najde Rachel sbalenou a na odchodu. Vynadá jí, že zase utíká, ale Rachel mu řekne, že tentokrát odchází proto, že Luke chce jinou ženu. Myslí tím Lorelai. Luke jí chce říct, že jsou jen přátelé, ale nemůže.
Rory ve škole zjišťuje, že jsou všechny kamarádky proti ní. Je to kvůli Tristanovi, což se Rory snaží vysvětlit, ale nepomáhá to. Tristan Rory zase obletuje a vezme jí knihy. Dean, který čeká na Rory před školou, je spolu vidí a chce odjet. Rory zachrání situaci tím, že zakřičí na Deana, že ho miluje. Obejmou se a začnou líbat. Tristan smutně odchází.
Luke přiběhne k Lorelai a řekne jí, že se s Rachel rozešli. Chce říct ještě něco (pravděpodobně Lorelai vyznat lásku), ale přichází Max. Luke odejde a Max Lorelai řekne, že si myslí, že mezi ní a Lukem něco je. Lorelai to popírá. Pohádají se a Max jí během hádky najednou požádá o ruku. Lorelai je v šoku a řekne, že si to představuje jinak. Popisuje jak a zmíní i tisíc kopretin. Když další den přichází do hotelu, najde halu plnou žlutých kopretin. Je jich přesně tisíc. Lorelai je dojatá a volá Maxovi.
Lorelai i Rory jsou štěstím bez sebe a hledají se po městě. Když se spatří na ulici, běží k sobě, padnou si do náručí a nadšeně skáčou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hill Hill | Web | 20. května 2008 v 10:41 | Reagovat

Ahoj, podpoř na TOMHLE WEBU

!!!!!! HILARY DUFF !!!!

PLS !!!! Je to důležité !!!

2 S@rBuc S@rBuc | Web | 20. května 2008 v 10:43 | Reagovat

Mas super blog PLS chod na moju stranku a klikni na reklamu v lavo hore PLS!!!

(....\............../....)

. \....\........... /..../

...\....\........../..../

....\..../´¯.I.¯`\./

..../... I....I..(¯¯¯`\

...I.....I....I...¯¯.\...\

...I.....I´¯.I´¯.I..\...)

...\.....` ¯..¯ ´.......'

....\_________.·´

.....l-_-_-_-_-_-

.....l-_-_-_-_-_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama