Avril a Deryck-svatba

19. ledna 2008 v 16:47 |  Avril Lavigne

Avril se dne 15.7.2006 vdala!!!Svatba se měla konat 26.8.2006,ale Avril ji posunula ,aby byla ještě dřív!!!

Lavigne: "Jsem beznaděná romantička!"

Originální datum velkého dne mělo být někdy v srpnu. Členové rodin a přátelé se o nových plánech dozvěděli jen několik dnů před samotným obřadem. Dvojice tak chtěla ujít velkému mediálnímu poprasku.
Zpěvačka chodila s frontmanem skupiny Sum 41 už od počátku roku 2004 a v červnu 2005 se s ním také zasnoubila. Již dříve zpěvačka prohlásila: "Možná vypadám jako tvrdá holka - a také jsem - ale vevnitř jsem stejně tak beznadějná romantička.
Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Avril vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama