Leden 2008

Malby na chodnících..:)

22. ledna 2008 v 18:03 Obrázky :-)
zdroj:/denixstyle.blog.cz


Dialog před a po svadbě :D

22. ledna 2008 v 17:57 Různý kravinky
 • ONA: ahoooj!
 • ON: nooo konečně!
 • ONA: chceš aby sem odešla?
 • ON: ne, si se zbláznila? už jen ta představa je hrozná!
 • ONA: miluješ mě?
 • ON: samozřejmě, každý den i noc !
 • ONA: a podvedl si mě už někdy?
 • ON: nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
 • ONA: a budeš mě líbat?
 • ON: jasně, při každé příležitosti!
 • ONA: a byl by si schopný mě někdy udeřit?
 • ON: si se zbláznila, vždyt přece víš jaký jsem!
 • ONA: můžu ti důvěřovat?
 • ON: ano
 • ONA: miláčku


dialog pár let po svadbě:


> prečti si to od zdola nahoru!
zdroj: denixstyle.blog.cz

Medvídek

22. ledna 2008 v 17:54 Různý kravinky
Pomož tomuhle medvidkovi,ktery omylem dostal mrtvičku XD Pomužež mu tak si dáš tenhle obrázek na blog a pod něj připíšeš své jméno... (medvídek pak dostane 10kč na operaci)

Podpora dalšího pejska

22. ledna 2008 v 17:53 Různý kravinky
Podpoř pejska, který hledá nového páníčka!
Pokud ho chceš podpořit, tak si zkopírujtento článek na svůj blog a podepiš se:
Zuzka ( LoVeLkA), Makiis,Smalli , Ejnita*, Vít00 , deni, Lucy2

Podpora pejska

22. ledna 2008 v 17:51 Různý kravinky
Tenhle pejsek by chtěl procestovat celý svět, ale nemá peníze na cestu.Za každý podpis pejsek získá 5 kč.Tak mu pomocte a podepište se vedle mého jména.
martishQa , CaSSy, wholy , Týnaa, Ashley, Smalli, Ejnita*, Vít00, deni, Lucy2

Pomozte kravičce :)

22. ledna 2008 v 17:49 Různý kravinky
Kravička má slabé nožky a nemůže se na ně postavit. Pomoz jí tím, že si tohle dáš na blog. :)

Statusy na ICQ

22. ledna 2008 v 17:46 Smajlíci
Obrázek kachničky:
,,Rochnim se ve vaně a lovim gumovou kachničku."
,,Mám rande ve sprše s kachničkou."
,,Šel jsem se utopit do sprchy,ale nebojte..mám s sebou šnorchl."
,,Nejlepší je,když dáte pryč ten špunt a je tam takovej ten výr."
,,Velká námořní bitva."
,,Sprcháá - právě se louhuju a dobry čaj se louhuje sakra dlouho:D "

Smajlíci...ICQ6-popis...:-D

22. ledna 2008 v 17:42 Smajlíci
Tákže... andyna kámoška si pohrála se smajlíkama z ICQ6 a takhle nějak si je předtavuje...
No uznejte, že má pravdu, protože ty smajly se tak chovaj a v podstatě je to úplně výstižný :D
Takže ted už víte, co to znamená, když vám někde třeba pošle... ↓
zdroj: denixstyle.blog.cz

Kačátko

22. ledna 2008 v 16:31 Různý kravinky
Tohle to káčátko by si chtělo splnit swůj nejwětší sen a to proslavit se ve světě.Bohužel ale newí jak to udělat tak jestli máš rád(a) zvířátka tak jí určitě pomůžeš a dáš si jí na blog a taky se pod tohle podepíšeš:
LoWíČeQ,MishulQa, Sweet13, ketti, Smalli, Jok!nQa,Andy, .Anii, Vít00, Kacik,Lucy2

fotečky ze svatby

19. ledna 2008 v 17:02 Avril Lavigne
že jí to sluší!! :-)!!
vypadají spolu mocinky krásně!! :-)))))))!!!!

Avril a Deryck-svatba

19. ledna 2008 v 16:47 Avril Lavigne

Avril se dne 15.7.2006 vdala!!!Svatba se měla konat 26.8.2006,ale Avril ji posunula ,aby byla ještě dřív!!!

Lavigne: "Jsem beznaděná romantička!"

Originální datum velkého dne mělo být někdy v srpnu. Členové rodin a přátelé se o nových plánech dozvěděli jen několik dnů před samotným obřadem. Dvojice tak chtěla ujít velkému mediálnímu poprasku.
Zpěvačka chodila s frontmanem skupiny Sum 41 už od počátku roku 2004 a v červnu 2005 se s ním také zasnoubila. Již dříve zpěvačka prohlásila: "Možná vypadám jako tvrdá holka - a také jsem - ale vevnitř jsem stejně tak beznadějná romantička.
Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.
Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů, zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril a Deryck spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali.
Na důkaz lásky si nechala Avril vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck). Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem.


Avrilka-životopis

19. ledna 2008 v 16:26 Avril Lavigne
Datum narození:27.09.1984 Místo narození:Napanee, Ontario, Canada Znamení: Váhy
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejťačka, která má ráda punk-rockovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Otawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).
zdroj: /awrilka-lavigne.blog.czDvanáct do tuctu 2

7. ledna 2008 v 19:42 Komedie :-D

Cheaper by the Dozen 2

Komedie / Dobrodružný
USA, 2005, 94 min
Režie: Adam Shankman

Popis: Steve Martin je v zábavném pokračování filmu Dvanáct do tuctu legračnější než kdy jindy! Tom Baker a jeho žena Kate vyrážejí společně se svými dětmi na nezapomenutelnou letní dovolenou. Ale vysněné prázdniny se brzy mění v zuřivé soupeření s ambiciózní a přehorlivou rodinou Tomova věčného rivala Jimmyho Murlaugha. Bakerovic děti v původní sestavě jsou zárukou super zábavy v komedii pro celou rodinu!


Hrají: Steve Martin, Bonnie Hunt, Piper Perabo, Tom Welling, Hilary Duff, Kevin Schmidt, Alyson Stoner, Jacob Smith, Paula Marshall, Shane Kinsman, Brent Kinsman, Blake Woodruff, Forrest Landis, Morgan York, Liliana MumyDvanáct do tuctu

7. ledna 2008 v 18:17 Komedie :-D

Cheaper by the Dozen

Komedie / Drama / Rodinný
USA, 2003, 98 min
Režie: Shawn Levy

Popis: Rodinná komedie o početné rodině sportovního trenéra Toma Bakera, který je navzdory americkým rodinným statistikám, podle nichž na jednu rodinu připadá 1,87 dítěte, otcem 12 synů a dcer. Jeho žena Kate je nejen chápavou manželkou a milující matkou, která rutinně řeší každodenní chod domácnosti i radosti a strasti ratolestí, ale dokáže se i sama prosadit jako spisovatelka. Trable rodiny Bakerových začne, když Kate dostane dopis, že prestižní nakladatelství vydá její knihu a zve ji na promotion akci do New Yorku. Ve stejné době se hlavě rodiny Tomovi Bakerovi splní celoživotní sen - má trénovat univerzitní mužstvo a rodina se kvůli jeho zaměstnání musí přestěhovat, což se dětem velice nelíbí. Kate odjíždí na turné a Tom Baker je jediný, na kom je udržovat domácnost v chodu, řešit denní porci rodinných trablů a navíc se předvést v novém místě v tom nejlepším světle. Nezbývá, než se obrátit o pomoc k nejstarší dceři Noře, která už opustila rodinné hnízdo a odstěhovala se do Chicaga, aby žila vlastní samostatný život.

Snímek Dvanáct do tuctu patří mezi ty rodinné komedie, v nichž kromě situačního humoru vznikajícího z běžného každodenního života velké domácnosti, v níž žijí dospělí, malé i takřka dospělé děti, se klade důraz i na soudržnost a lásku, která pomáhá překlenout i těžká období, kterými musí čas od času projít každá rodina.
Hrají: Jared Padalecki , Ashton Kutcher , Eileen Brennan , Steve Martin , Bonnie Hunt , Piper Perabo, , Tom Welling , Hilary Duff , Alyson Stoner , Jacob Smith , Morgan York , Forest Landis , Dax Shepard , Cody Linley , Gary Pike , Brent Kinsman , Shane Kinsman , Steven Anthony Lawrence , Alan Ruck , Holmes Osborne , Rex Linn , Elon Gold , Adam Taylor Gordon , Benjamin Fitch , David Bowe , Kevin Carey , Ossie Mair